Karabinki i strzelby

Strzelba na kule gumowe RAM Umarex T4E HDX 68 kal. .68 CO2 + PEŁEN PAKIET AMUNICJI

Nowość
Bestseller
Darmowa wysyłka
Strzelba na kule gumowe RAM Umarex T4E HDX 68 kal. .68 CO2 + PEŁEN PAKIET AMUNICJI
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 739,00 PLN 1 413,82 PLN netto
Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 10
Wysyłka: darmowa (przedpłata)
Opis

T4E HDX kal. .68 16J to strzelba RAM nowej generacji, wyposażona w system szybkiego przebicia kapsuł, szyny akcesoryjne, system przeładowania pump-action oraz pojemny magazynek mieszczący aż 16 kul kalibru .68.

Model T4E HDX jest następcą strzelby treningowo-obronnej T4E SG-68, która skuteczność i niezawodność doceniło wielu użytkowników.

T4E HDX to strzelba RAM jest dostępna bez zezwoleń i rejestracji. Budową T4E HDX nawiązuje do taktycznych strzelb gładkolufowych systemu pump-action wykorzystywanych m.in. przez Policję i Wojsko.

Realistyczna konstrukcja

Strzelba ma nowoczesną konstrukcję, wykonano z polimeru (łoże, chwyt pistoletowy, kolba) oraz lekkich stopów metali. Kluczowe elementy markera tj. lufa, komora zamka, magazynek rurowy, mechanizm spustowy, urządzenie wylotowe oraz przyrządy celownicze wykonano z metalu.

Strzelba ma grzbietową szynę Picatinny, na której zamontowano mechaniczne przyrządy celownicze: światłowodową muszkę oraz regulowaną szczerbinę. Przyrządy celownicze można oczywiście zdemontować i zastąpić wybranym kolimatorem Dzięki zastosowaniu łoża z systemem montażowym M-Lok użytkownik może także wyposażyć marker w dodatkowe akcesoria np. laserowy znacznik celu, latarkę itp. Taktyczny charakter strzelby podkreślają chwyt pistoletowy w stylu AR15, ramowa kolba oraz realistyczne urządzenie wylotowe o odstraszającym wyglądzie. W strzelbie zastosowano także bezpiecznik przetykowy, służący do blokowania mechanizmu uderzeniowo-spustowego na czas transportu lub przenoszenia.

T4E HDX ma wbudowany magazynek rurowy o pojemność aż 16 kul. Ładowanie i rozładowanie magazynka ułatwia małe narzędzie chowane w chwycie pistoletowym.
Duży zapas amunicji oraz możliwość szybkiego przeładowania za pomocą czółenka (pump action) powoduje, że strzelba ma nie tylko dużą szybkostrzelność, ale także zapewnia odpowiednią „siłę ognia” do powstrzymania napastnika.

Potęga CO2

Strzelba T4E HDX jest zasilana 2 kapsułami CO2 12 g, montowanymi pod kolbą w metalowym adapterze. W odróżnieniu jednak od standardowych replik i pistoletów pneumatycznych na CO2, w tym modelu kapsuły z dwutlenkiem węgla możemy przenosić bez ograniczeń czasowych. Wszystko za sprawą przemyślanego mechanizmu, który pozwala na błyskawiczne przebicie kapsuł dopiero w momencie, w którym chcemy strzelać z markera. Przebicie kapsuł następuje po uderzeniu w trzpień wystający z tylnej części kolby.

Amunicja

W T4E HDX możemy stosować różnego rodzaju kule o kalibrze .68, w zależności od potrzeb i przeznaczenie: mogą to być kule gumowe, proszkowe lub pieprzowe. Zwiększa to znacząco możliwości obronne oraz pozwala na dobranie rodzaju kul w zależności od eskalacji zagrożenia. Strzelba miota kule kalibru .68" (17,3 mm) z prędkością początkową prawie 100 m/s. Zasięg skuteczny wystrzelonej kuli gumowej wynosi około 20 m (zasięg całkowity do 50 m). Kule gumowe i pieprzowe to skuteczna amunicja niepenetrująca, świetnie sprawdzająca się w samoobronie i szkoleniach.

Strzelba T4E HDXto wyjątkowy system treningowo-obronny, cechujący się dużą energią strzału, szybkostrzelnością oraz realizmem obsługi i działania.

Dane techniczne:

Ilość szyn montażowych
2
Materiał korpusu
polimer
Muszka
jest
Pojemność magazynka [szt.]
16
Prędkość początkowa [m/s]
100
Szczerbinka
jest
Typ amunicji
kule znakujące,
kule pieprzowe,
kule gumowe
Typ szyny
22 mm (picatinny)
Wymagane zezwolenie?
nie
Ilość bezpieczników
1
Typ zasilania
CO2 12 g
Długość całkowita [mm]
896
Masa [g]
3055
EAN
4000844739445
Parametry
Podstawowe
Ilość bezpieczników:1
Ilość szyn montażowych:2
Typ szyny:22 mm (picatinny)
Typ zasilania:CO2 12 g
Muszka:jest
Szczerbinka:jest
Typ amunicji:kule znakujące, kule pieprzowe, kule gumowe
Wymagane zezwolenie?:nie
Materiał korpusu:polimer
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy