Wiatrówki krótkie

SPA Artemis CP-9M cal.4,5mm

Bestseller
SPA Artemis CP-9M cal.4,5mm
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 498,00 PLN 404,88 PLN netto
Producent: SPA
Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 6
Wysyłka: 20,00 PLN (przedpłata)
Opis

Pistolet wiatrówka CP-9M należy do broni produkowanych przez dzisiaj już znaną chińską firmę SPA, która już wcześniej przedstawiła wersję Bullpub P12. Pistolet jest napędzany 12g kapsułą CO2.

Kapsuła łatwo wkłada się po odkręceniu nakrętki do kontenera, który znajduje się pod lufą. Dzięki jednej standardowej kapsule CO2 możemy w zwykłych warunkach temperatury oddać aż 40 strzałów. Zalecaną amunicją do pistoletów CP są klasyczne śruty, przede wszystkim z powodu gwintowanej lufy. Dźwignia przeładowania jest umieszczona po lewej stronie, dzięki temu nie musimy podczas strzelania z prawej ręki przedostawać się na odwrotną stronę broni. Następną zaletą pistoletu jest jego wielofunkcyjność.

Integralną częścią broni jest magazynek 9 strzałowy, więc zależy od strzelca, jeżeli będzie miał pistolet powtarzalny, albo z redukcją, którą jest również integralną częścią zestawu. Dzięki redukcji można mieć broń jednostrzałową. Do pistoletu można dokupić ulepszoną sprężynę. Uchwit pistoletu jest wykonany z drewna, dzięki temu wygląda bardzo elegancko.

Uchwit jest ergonomicznie ukształtowany, jest przeznaczony dla leworęcznych i praworęcznych. Pistolet jest wyposażony w muszkę i celownik nastawny, montowany na szynie. Jest możliwość celownik zdjąć i zamontować do szyny na przykłąd celownik kolimatorowy, który można wybrać w ofercie akcesoriów do broni.

Doświadczenie praktyczne:
jest to niezawodny i celny pistolet napędzany przez kapsułę CO2. Jest przeznaczony do strzelania rekreacyjnego. Cena broni jest niska, ale nie obniża jakość obróbki.

Wideo (Wideo jest tylko przykładowe):


 

Parametry
Podstawowe
prędkość wylotowa-kat:160.000 m/s
Długość lufy:210.000 mm
Długość całkowita:390.000 mm
Kaliber:4,5 mm
Energia:7,5 J
Waga:828.000 g
Amunicja:Diabolky
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy