Piły

Piła ręczna składana Silky Katanaboy 650-4 ( wielki niczym MIECZ )

Promocja
Nowość
Bestseller
Darmowa wysyłka
Piła ręczna składana Silky Katanaboy 650-4 ( wielki niczym MIECZ )
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 370,00 PLN 1 113,82 PLN netto
Stara cena: 1 399,00 PLN 1 137,40 PLN netto
Producent: Silky
Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 5
Wysyłka: darmowa (przedpłata)
Opis

Silky Katanaboy 650-4 to piła której nazwa nawiązuje do tradycyjnego miecza japońskiego, który od bardzo wczesnych form z VI wieku do pełnej XVI wiecznej katany rozwijał się przez około 1000 lat. To właśnie ta dbałość o tradycję kucia stali pozwoliła stworzyć nowoczesną piłę, która poradzi sobie z każdym rodzajem drewna, przechodząc przez grube konary z łatwością ostrze samurajskiego miecza.

Seria Katanaboy to największe piły oferowane przez japońskiego producenta Silky. Połączenie nowoczesnej technologii i tradycji sprawia, że piły Katanaboy osiągają dużą wytrzymałość oraz ostrość dzięki której uzyskujemy wysoką efektywność cięcia.

Brzeszczot piły Silky Katanaboy 650-4 wykonany został z wysokowęglowej stali, a jej kształt precyzyjnie wycięty laserem. Powierzchnia piły jest chromowana, co zapobiega rdzewieniu i chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Głównymi zaletami piły Katanaboy są szlifowane w czterech płaszczyznach zęby brzeszczotu oraz ergonomiczna i wydłużona rękojeść. Aby zapobiec wyłamywaniu się zębów zastosowano zahartowanie utwardzające jedynie brzegi zębów, zaś pozostała ich część jest miękka i elastyczna. Precyzyjne szlifowanie w kształcie klepsydry, zapobiega blokowaniu się piły podczas cięcia.

Piła ręczna Silky Katanaboy 650-4 wyposażona jest w ostrze o długości 650 mm na którym przypada 5 zębów na 30 mm długości ostrza. Piła jest składana w taki sposób, że ostre zęby schowane są w rękojeści, a do zestawu otrzymujemy pokrowiec. Pozwala to na bezpieczne przenoszenie piły na miejsce pracy.

Dane techniczne:

Typ stali
węglowa - SK4
Materiał okładzin
guma
Materiał pokrowca
jest
Długość całkowita [mm]
1460
Długość ostrza [mm]
650
Grubość głowni [mm]
2
Masa [g]
1242
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Parametry
Podstawowe
Okres gwarancyjny:24 miesiące
Materiał okładzin:guma
Materiał pokrowca:jest
Typ stali:węglowa - SK4
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy