TERMOWIZORY I AKCESORIA

Kamera termowizyjna termowizor HIKMICRO by HIKVISION Gryphon HD LRF GH35L

Nowość
Bestseller
Darmowa wysyłka
Kamera termowizyjna termowizor HIKMICRO by HIKVISION Gryphon HD LRF GH35L
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 12 699,00 PLN 10 324,39 PLN netto
Producent: HIKVISION
Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 8
Wysyłka: darmowa (przedpłata)
Opis

HIKMICRO Gryphon - rewolucja właśnie ma miejsce! Premiera roku 2021.

Gryphon to coś więcej niż kamera termowizyjna, to kompletne urządzenie obserwacyjne do zadań specjalnych, konstrukcja pełna, do każdego zadania, o każdej porze, stworzona by mniej znaczyło więcej!

HIKMICRO Gryphon 3w1

Termowizja – wszystkie kamery Gryphon wyposażone są w nowoczesny detektor wykonany w technologii 12μm, dostępny w dwóch rozdzielczościach 384 × 288 lub 640 × 512 oraz odświeżaniu 50 Hz. Nic, zarówno w dzień jak i w nocy nie zdoła się przed nim ukryć.

Noktowizja – wysokiej czułości sensor w pełnej rozdzielczości HD przy zastosowaniu dodatkowego iluminatora podczerwieni (wymagany, brak w zestawie) powoduje, iż kamera Gryphon rozjaśni każdy mrok na dystansie dochodzącym do kilkuset metrów.

Fuzja – technologia przyszłości, połączenie obrazu termicznego z obrazem cyfrowym, miraż tychże obu sprawi, iż to co obserwujesz zyska zupełnie nową perspektywę. Dzięki nałożeniu na siebie dwóch obrazów, obserwator dostaje do ręki narzędzie bezkompromisowe, pozwalając prowadzić podgląd pełen szczegółów w rozdzielczości HD zarówno w dzień jak i w nocy (tylko z dodatkowym IR, brak w zestawie) z naniesionym obrazem termicznym. Od teraz detale mogące ukryć się przed Tobą w klasycznej kamerze termowizyjnej będą widoczne jak na dłoni.

Dalmierz (tylko wersja LRF) – dokładny, szybki, dynamiczny, z zasięgiem do 600 metrów, a co najważniejsze, jedno urządzenie w kieszeni mniej!

Odporność wg. IP67! HIKMICRO potwierdza wysoką jakość wykonania, nadając standard IP67 dla kamer Gryphon. Każda ma pełną pyłoszczelność oraz wodoszczelność do 1 metra!
HIKMICRO Gryphon zasilany jest jednym ogniwem 18650, które umożliwia do 5 godzin ciągłej pracy. Jest to popularny akumulator, który w razie wyładowania może zostać wymieniony na inny, naładowany,  w tym samym standardzie. Jak wszystkie inne kamery HIKMICRO również i seria Gryphon może być zasilana poprzez port USB-C z zewnętrznych źródeł takich jak np. power bank.Termowizor Gryphon posiada 16 GB wbudowanej pamięci, na którą można zapisać zdjęcia oraz nagrane materiały wideo, co więcej, Gryphon może został połączony z aplikacją T-Vision (iOS lub Android) by móc nim operować zdalnie.

Dane techniczne:

Częstotliwość odświeżania [Hz]
50
Kątowe pole widzenia [°]
5,7
Liniowe pole widzenia na 100 m [m]
13,1
Maks. czas pracy [h min]
5 h
Maks. zasięg [m]
3655
Pamięć wewnętrzna
16 GB
Rozdzielczość sensora (szer. × wys.) [px]
384×288
Rozdzielczość wyświetlacza (szer. × wys.) [px]
1024×768
Rozmiar obiektywu [mm]
35
Temperatura pracy [°C]
-20° do 55°
Zoom cyfrowy [×]
2/4/8
Zoom optyczny [×]
3,35
Klasa szczelności IP
IP67
Wyjście USB
tak
Długość całkowita [mm]
158
Masa [g]
510
Szerokość [mm]
57
Wysokość maksymalna [mm]
61
Producent
HIKVISION, Chiny

Parametry
Podstawowe
Pamięć wewnętrzna:16 GB
Rozdzielczość sensora (szer. × wys.) [px]:384×288
Producent:HIKVISION, Chiny
Klasa szczelności IP:IP67
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy