Celowniki noktowizyjne

Cyfrowy celownik noktowizyjny Sytong HT-60 850 nm

Promocja
Bestseller
Darmowa wysyłka
Cyfrowy celownik noktowizyjny Sytong HT-60 850 nm
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 2 999,00 PLN 2 438,21 PLN netto
Stara cena: 3 199,00 PLN 2 600,81 PLN netto
Producent: Sytong
Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 10
Wysyłka: darmowa (przedpłata)
Opis

Cyfrowy celownik noktowizyjny Sytong HT-60 to kompaktowy celownik myśliwski, który może być stosowany do strzelania i obserwacji zarówno w dzień, jak i w nocy. Celownik wyposażony w szynę Picatinny oraz 5 profili balistycznych, dzięki czemu z jednej lunety noktowizyjnej możemy korzystać na kilku karabinach bez konieczności przystrzeliwania za każdym razem.

Luneta noktowizyjna o 6,5 × powiększeniu optycznym

W nasadce zastosowano czujnik CMOS Sony oraz wysokiej klasy wyświetlacz OLED o specyfikacji wojskowej, co gwarantuje wysoką rozdzielczość 1024 × 768 px oraz klarowność obrazu z gwarancją niezakłóconej pracy nawet w przy niskiej temperaturze. Niewątpliwym atutem zastosowanego wyświetlacza OLED jest funkcja regulacji jasności do 10% (od ekstra ciemnego do ekstra jasnego). Urządzenie umożliwia obserwację w pełnym kolorze (dziennym) lub w trybie nocnym wspieranym przez iluminator podczerwieni o długości fali IR 850 nm z 3-poziomową regulacją natężenia światła. Wraz z lunetą otrzymujemy montaż na szynę Picatinny pozwalający na mocowanie lunety na różnych modelach broni z tym interfejsem montażu. 

Optyczne powiększenie o wartości 6,5 × można dwukrotnie zwiększyć, uzyskując w ten sposób powiększenie cyfrowe o 13× powiększeniu. W lunecie zastosowano tryb pamięci 5 profili balistycznych, dzięki czemu noktowizor może być stosowany na broni o różnym kalibrze, bez konieczności ponownego przystrzeliwania. Strzelec ma do wyboru 7 rodzajów siatek balistycznych z opcją zmiany koloru (2 dostępne), a także możliwość edycji elementów interfejsu wyświetlanych na ekranie. Dodatkowy interfejs Picatinny umożliwia montaż dodatkowego emitera podczerwieni lub innych akcesoriów potrzebnych do polowania. Dzięki takiej funkcjonalności celownik noktowizyjny Sytong HT-60 jest niezwykle wszechstronnym i funkcjonalnym celownikiem myśliwskim.

Przewaga celownika noktowizyjnego Sytong HT-60 nad konkurencją

Regulowany emiter podczerwieni IR o długości fali 850 nm w połączeniu z najnowszym sensorem CMOS SONY o powiększonej czułości wychwytywania światła (o 20% większej niż w podobnych modelach konkurencji) gwarantuje komfortową obserwację na dystansie większym niż 200 metrów. Zwiększona czułość sensora umożliwia obserwację także bez iluminatora podczerwienie IR, co oczywiście w dużym stopniu ogranicza ryzyko wykrycia obserwatora.

Do obsługi Sytong HT-60 służy 5 przycisków usytuowanych na górze korpusu, dzięki czemu z obsługą celownika poradzimy sobie z łatwością nawet w całkowitej ciemności. Celownik zasilany jest za pomocą wymiennego akumulatora 18650, który można ładować bez wyjmowania z urządzenia za pomocą gniazda USB-C. Wbudowany port pozwala również na przedłużenie czasu działania poprzez zastosowanie zewnętrznego power banku. Dzięki zastosowaniu trybu stand-by (gotowość do działania) Sytong HT-60 ma nie tylko wydłużony czas działania (do 8 godzin), a także błyskawiczny start urządzenia w czasie ~ 1 sekundy.

Producent nie zapomniał oczywiście o funkcji wideo rejestratora, dzięki czemu możemy utrwalić nasze polowania w postaci video 1920 × 1080 FHD 30 fps lub zdjęć o rozdzielczości 2608 × 1944 5 mpx. W urządzeniu zastosowano port kart pamięci Micro SD/TF z możliwością obsług nośnika o maksymalnej pojemności 32 GB. Użytkownik może także przesłać nagrane dane za pomocą protokołu WiFi (WLAN).

Pomimo lekkiej i kompaktowej konstrukcji Sytong HT-60 (zaledwie 148 mm długości) cechuje się imponującą odpornością na odrzut broni — nawet do 6000 J, dzięki czemu celownik może być bezpieczne stosowany na broni myśliwskiej o kalibrach 9,3 × 62 i 375 H&H.

W komplecie:

  • cyfrowy celownik noktowizyjny o trybach dziennym i nocnym SYTONG HT-60
  • baza montażowa na szynę Picatinny
  • osłona obiektywu
  • akumulator 18650
  • kabel i ładowarka z portem USB
  • komplet śrub montażowych i klucz imbusowy
  • twarde etui do przenoszenia
  • woreczek ochronny

Dane techniczne:

Maks. zasięg [m]
200
Powiększenie [×]
6,5/13
Rozdzielczość wyświetlacza (szer. × wys.) [px]
1024×768
Rozdzielczość nagrywanego filmu (szer. × wys.) [px]
1920×1080 / FullHD / 1080P / 30 FPS
Długość fali [nm]
850
Masa [g]
420
Szerokość [mm]
55
Elementy zestawu lunety
montaż na szynę Picatinny ,
pokrowiec ,
zestaw kluczy imbusowych ,
bateria ,
zakrywki na szkła
Producent
Sytong,
Parametry
Podstawowe
Rozdzielczość wyświetlacza (szer. × wys.) [px]:1024×768
Rozdzielczość nagrywanego filmu (szer. × wys.) [px]:1920×1080 / FullHD / 1080P / 30 FPS
Elementy zestawu lunety:montaż na szynę Picatinny, pokrowiec, zestaw kluczy imbusowych, bateria, zakrywki na szkła
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy